Rozë

Ilnisa tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 24 April 2024

Ilnisa tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin.

E ftuar në emisionin ‘Natën me Aulonën’, Ilnisa Agolli, ish-banore e ‘BBV3’ tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin.

Ajo u shpreh se vajza e saj është një fëmijë i lirë dhe tolerant.

-Advertisement-

Gjëja e fundit që më shkonte ndër mend ishte që Anaisi të më kërkonte llogari dhe nuk e ka bërë.

Mandej, shtoi se kur ishin shtrirë së bashku, ajo kishte kthyer kurrizin dhe i kishte thënë: ‘Nëse të merr malli për Meritonin më përqafo’. Në atë çast bota ndaloi, – përfundoi Ilnisa.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera