Rozë

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 11 June 2024

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi mesa duket po e shijojnë në maksimum romancën e tyre pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, e dhe pse u aludua se familja e moderatorit nuk pranonte lidhjen mes tyre.

Dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Po ashtu, së fundmi Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

-Advertisement-

“Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja krahas fotografisë.

Po vëmendjen ka marr edhe komenti i Meritonit dhe i vëllait të Ilnisës.

“Të dua!”, i ka shkruar Meritoni partneres së tij, ndërsa vëllai i saj shkruan më poshtë “Kush djeg kripë sonte”.

Rikujtojmë se çifti kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera