Rozë

Iliriana shtrihet te Ylli, Adri: Vëllai i Madh, kërkojë divorcin

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 09 December 2023

Një situatë qesharake është krijuar në mes çiftit dhe Bucit.

Ishte Iliriana ajo që u shtri në shtrat të Buci, gjë që e bëri Adrin të reagojë me shaka.

Ai i kërkoi Vëllait të Madh divorcin, gjë që shkaktoi të qeshura të Iliriana dhe Buci.

-Advertisement-

Për të parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera