Rozë

Iliri godet Arjolën në të pasmet, ja reagimi i saj

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 09 January 2022

Balerini, Ilir Shaqiri dhe aktroja nga Tropoja, Arjola Demiri janë dy nga banorët e shtëpisë së famshme të “Big Brother Albania VIP” të cilët kanë krijuar shoqëri dhe aleancë me njëri-tjetrin që në nisje të rrugëtimit të tyre dhe vazhdojnë të mbeten po aq të afërt si në fillim.

Megjithatë, shumë veprime dhe deklarata që dyshja ka bërë, herë pas here janë komentuar nga publiku si një marrëdhënie më shumë se thjesht miq të mirë.

Kjo ka ndodhur si rrjedhojë e shakasë së Ilirit ku i ka kërkuar një puthje në buzë Arjolës, apo të deklaratës së kësaj të fundit për balerinin, ku tha se do të donte një mashkull si Iliri në vend të ish-bashkëshortit.

Ndërkohë, duket se thashethemet janë shtuar dhe aludimet janë rritur për marrëdhënien e tyre, pas një videoje ësht bërë virale në rrjete sociale.

Bëhet fjalë pikërisht për veprimin e Ilirit kundrejt aktores. Gjatë qëndrimit në dhomën e grimit, teksa po bëheshin gati për PRIME-n e radhës, ai e ka goditur Arjolën në të pasmet e saj, ndërkohë që ajo ecte nëpër dhomë.

Reagimi i Arjolës ka qenë tepër i zakonshëm duke i dhuruar një buzëqeshje.

Duket se dyshja për një moment e harroi prezencën dhe vëzhgimin e pandalshëm të kamerave në shtëpi.

Të tjera