Rozë

Ilir Shaqiri uron në mënyrën më të bukur Einxhel Shkirën për shtatzëninë

Autori: Gazeta inFokus 12:11 | 16 August 2022

Ditën e djeshme moderatorja Einxhel Shkira konfirmori për herë të parë se është në pritje të ëmbël, ndërsa urimet për çiftin kanë vërshuar në rrjet.

Të shumta kanë qenë komentet në videon ku Eixhel konfirmon shtatzëninë, ndërsa spikat urimi i balerinit Ilir Shqiri.

“I tejkaluat parashikimet, bravo ju qoftë”, shkruan Iliri, ku qartazi ka ndërruar mendim për çiftin e dalë nga spektakli i Big Brother, lidhje të cilën nuk e besonte gjatë programit duke e thumbuar.

Edhe pse flitej prej javësh që Einxhel dhe DJ Dagz do të bëheshin prindër, moderatorja e mohoi kategorikisht deri sa priti momentin e duhur për ta thënë vetë ajo. Epo urime!

Të tjera