Sport

Idriz Voca ‘bombardon’ portën e Zurchiut (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 25 January 2020

Zurchiu dhe Luzerni po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 19-të në Superligën e Zvicrës, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Luzerni është duke fituar si mysafir me rezultat 3-1.

Golin e parë për Luzernin e ka shënuar futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Idriz Voca.

Voca realizoi një supergol nda distanca në minutën e 13’./Gazeta inFokus/

Të tjera