Sport

Ibrahimovic nuk e ka ndër mend të ndalet, Milani kthen për herë të dytë epërsinë ndaj Romës

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 26 October 2020

Milani dhe Roma po luajnë momentalisht, në kuadër të javës së 5-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘San Siro’, Milano e ka kthyer serish epërsinë 3-2 në minutën e 79’.

Golin për ‘rosonerët’ e ka realizuar Zlatan Ibrahimovic nga pika e bardhë.

Ky ishte goli i dytë i sulmuesit suedez në këtë takim./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera