Rozë

I vidhet makina Audi Rihanna-s në oborrin e shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 31 March 2023

Makina e shoferit të Rihannës u raportua se u vodh nga jashtë shtëpisë së saj në Beverly Hills këtë javë, vetëm disa ditë pasi një i huaj mbërriti në pronë për t’i propozuar martesë yllit shtatzënë.

Audi Sedan i vitit 2012 me vlerë 37,000 dollarë, i marrë kur ai po e voziste, e la motorin të ndezur ndërsa ai u kthye në shtëpi sipas TMZ.

Ndërsa është e paqartë nëse këngëtarja Rude Boy, 35, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin A$AP Rocky, ishte në shtëpi në atë kohë, gazeta raporton se LAPD po heton incidentin.

Javën e kaluar shtëpia u rrethua nga policia pasi një burrë nga Karolina e Jugut dyshohet se kishte udhëtuar në Kaliforni për t’i propozuar martesë artistit të Diamonds.

Ekipi i saj i sigurisë njoftoi policinë për shqetësimet e tyre dhe Romeo i mundshëm u vu në pranga në pjesën e pasme të një makine skuadre.

Ai u lirua më vonë dhe iu tha të mos kthehej pasi hetuesit përcaktuan se ai nuk kishte shkelur asnjë ligj.

SPAR hap marketin e ri në rr. Muharrem Fejza!

Të tjera