Rozë

I vdes një person i afërt Learta Jakupit

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 16 November 2020

Reja e Shyhretes Behlulit shfrytëzon rrjetet sociale, duke na njoftuar për çdo lëvizje që ajo e bën.

Njësoj veproj edhe sonte, duke shpërndarë një lajm të hidhur

Duke publikuar imazhe të shumta ajo tregoj se i ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

Me një varg imazhesh ajo shkroi: “ANA. Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi.

Urtësia dhe zemërbardhësia jote, Ana jonë, gjithmonë do të mbetet në zemrat tona!”.

Të tjera