Rozë

I shkruan serbët pasi u vesh me “shqiponjë”në stadium, tifozja tregon se çka i thanë

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 21 June 2024

Vjosa Pllana, është tifozja kosovare që mori vëmendje gjatë ndeshjes Shqipëri-Itali me dukjen e saj.

Ajo u bë e njohur pasi veshur një fustan të dhe me shqiponjë në mes.

Tifozja Vjosa Pllana tregoi se mori shumë komente, madje edhe nga serbët.

-Advertisement-

“Ka ndodh që më kanë shkru serbët, më kanë komplimentu. Madje edhe pse jam ka me shqiponjë më kanë thanë se sa bukur po dokesh. Ka edhe provokime”, tha ajo në emisionin “Canapé”.

Gjatë intervistes, ajo foli rreth idesë për veshje, komenteve që mori e shumë çka tjetër. Po ashtu tregoi se si është konvertuar në fenë katolike.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera