Rozë

I rrethuar nga modelet s*ksi, Dan Bilzerian poston pamjet e nxehta (Pamje)

Autori: Gazeta inFokus 12:08 | 17 June 2022

Ai është gjithmonë i rrethuar nga vajza të bukura dhe seksi. Është fjala për mbretin e “Instagram”-it, Dan Bilzerian, i cili numëron 32.7 milionë ndjekës.

Së fundmi, ai ka ndarë me fansat e tij të shumtë disa pamje ku shfaqet i rrethuar me vajza të veshura me rroba banje. Teksa Dan qëndronte i shtrirë, modelet seksi pranë tij rrinin duke e prekur, madje edhe në vendet intime.

Ndërsa më vonë, Bilzerian ka postuar një fotografi ku shfaqet sërish me modelet e tij, por kësaj radhe në avionin e tij privat.

Ndërkohë kujtojmë se Dan Bilzerian ka treguar se pasurinë gjatë jetës së tij e krijuar përmes pokerit, ku arriti të bëhej personi më i suksesshëm në botë.

Etiketa:

Të tjera