Lajme

I riu nga Kosova vdes tragjikisht në një aksident në Francë

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 06 July 2024

Një kosovar, 22 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti trafikut në Francë.

Erjon Duraku, ishte duke u kthyer nga puna kur ndodhi aksidenti tragjik.

‘’Ashtu si shumë mërgimtarë edhe Erjoni , këto dite përgatitej te vinte në Kosovë. Por, Zoti deshti te kthehet në Atdhe ndryshe, ku trupi tij do varroset në tokën e Krushës dhe rreth varrimit do ju njoftojmë ditët ne vazhdim.’’ Thuhet në njoftimin e fshatit./

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera