Lajme

I riu nga Deçani futet me veturë në market për të blerë

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 24 April 2021

Një i ri nga Deçani ka bërë një veprim, që ka marrë vëmendje.

Ai ka hyrë me veturë në një lokal, meqenëse ka përtuar që të dal jashtë veturës e të kryej blerjet.

Por, duket se e gjitha kjo ishte e orkestruar dhe ishte thjesht shaka mes shokëve.

Të tjera