Rozë

I pyeti gratë se ku i kanë burrat, reagon burri i Fjolla Morinës

Autori: Gazeta inFokus 19:09 | 06 January 2022

Fjolla Morina nuk ua përton fare provokimeve në rrjete sociale.

Ajo përsëri ka bërë një pyetje provokative drejt grave.

Në imazhet e veshur me fustan të zi ka shkruar: Ka i keni burrat sonte loqka?

E shumë komente ka arritur të marrë postimi i saj.

Në mesin e komenteve gjendet edhe një koment ku e pyesin këngëtaren për burrin e saj.

‘Ku e Fisnikun loqk?’, ka shkruar njëri nga ndjekësit e Fjolla Morinës.

Pas këtij komenti ka reaguar edhe burri i saj Fisniku ku i është përgjigjur ndjekëst: Ktu hala tu u kull.

Këngëtarja njihet për shumë probleme ligjore dhe shumë provokuese.

Të tjera