Lajme

I mituri sulmon bashkëmoshatarin e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 12 November 2021

Një i mitur nga Graçanica është sulmuar nga bashkëmoshatari i tij pas një mosmarrëveshjeje që kishin pasur mes vete, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore si dhe  në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

“Lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar (i mitur) pasi që i njëjti pas një zënke verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull kosovar (i mitur) është sulmuar fizikisht, nga ai”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti është duke u trajtuar në procedurë të rregullt./Gazeta Infokus/

Të tjera