Lajme

I mituri rrokulliset me veturë, dy të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 02 May 2021

Një i mitur duke vozitur automjetin ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, ku si pasojë lëndime ka pësuar vetë i dyshuar dhe pasagjeri i tij.

Vet-aksidenti ka ndodhur mbrëmë në Suharekë. Të lënduarit pas tretmanit mjekësor në QKMF, janë liruar. Rasti është duke u hetuar.

Të tjera