Lajme

I mituri nga Prishtina dhunoi një fëmijë

Autori: Gazeta inFokus 09:42 | 17 November 2020

Një i mitur kosovar dyshohet ka dhunuar viktimën fëmijë femër kosovare, shkruan Gazeta InFokus.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së hënë në Prishtinë.

Sipas Policisë së Kosovës njësit relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon  që viktima të dërgohet në IML për ekzaminim dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt dhe vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e Policisë./Gazeta InFokus/

Të tjera