Rozë

I kërkon kohë Anës? Fationi habit me pytjen që i bën asaj

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 14 January 2021

Në puntatën e sotme të “PërPuthen” po transmetohet takimi i katërt mes Anës dhe Fationit, ndërsa duket se ata të dy po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri tjetrin.

Megjithatë, që në fillim të takimit, Fationi çuditi pak, ndërsa i tha Anës se “pse nuk na le kohë të dyve, por direkt pas takimit të tretë, direkt të katërtin”.

Ndërsa Ana iu përgjigj se kërkon të krijojë afrimitet, për të parë nëse shkojnë bashkë apo jo.

“Dua të krijoj afrimitet me ty, të shoh, shkojmë apo nuk shkojmë”, tha ajo.

Të tjera