Lajme

I keqësohet gjendja shëndetësore dhe vdes, policia hap rast

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 22 November 2021

Një rast “hetim i vdekjes” është hapur dje në polici, pasi një personit i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe pasi është dërguar në QKMF në Gllogoc, mjeku ka kontatuar vdekjen e tij.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Gllogoc, 21.11.2021 – 15:05. Është raportuar se viktimës mashkull kosovar, i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe pasi është dërguar në QKMF-Gllogoc, mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion

Të tjera