Rozë

“I ke qarë me lot”, Luizi provon gatimin e Kiarës, reagimi i këngëtarit është epik

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 27 September 2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito vazhdojnë të jenë ende një ndër çiftet më të preferuar nga publiku që pas përfundimit të edicionit të dytë të Big Brother VIP.

E teksa dyshja tashmë kanë nisur dhe bashkëjetesën, Kara na nisur detyrat e saj si një ‘zonjë shtëpie’ teksa kishte gatuar darkën.

Moderatorja ndau për ndjekësit procesin e gatimit ndërsa mnjë prej ndjekësve të saj i koshte kërkuar qëtë filmonte reagimine Luizit kur të provonte gjellën e gatuar nga ajo.

-Advertisement-

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me këngëtarin i cili bëri një reagim epik teksa e provonte ushqimin, gjë që shkaktoi shumë të qeshura.

“Kur i ke gatuar i ke qarë me lot dhe loti ka kripë”- dëgjohet të thotë me humor Luizi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera