Lajme

I gjakosur, sulmuesi i Sali Berishës niset me urgjencë drejt spitalit

Autori: Gazeta inFokus 12:56 | 06 December 2022

Personi që grushtoi Sali Berishën gjatë protestës u shoqërua në fillim drejt selisë blu.

Në selinë e PD-së mbërritën menjëherë forcat e policisë. Shtetasi shfaqet i gjakosur dhe disa minuta më vonë në seli ka mbërritur ambulanca, për t’i dhënë ndihmën e parë. Policia njofton se po punohet për identifikimin e autorit, sapo të mjekohet./TCh/

Të tjera