Lajme

I dehur voziti veturën, arrestohet nga policia

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 27 December 2021

Një person nga Leposaviqi është arrestuar pasi që kishte vozitur veturën në gjendje të dehur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur ditën e diel rreth orës 12:10.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është ndalur në ndalim policor dhe më pas të lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera