Sport

Hysaj dhe Rrahmani kanë një përshëndetje speciale nga karantina

Autori: Gazeta inFokus 23:16 | 15 October 2020

Dy futbollistët shqiptarë të Napolit, mbrojtësit Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj, janë fotografuar së bashku në seancën stërvitore të Napolit.

Fotografinë e ka publikuar, kapiteni i Kosovës në rrjetin social Instagram.

Hysaj , mungoi në dy ndeshjet e fundit që luajti Shqipëria, ndaj Kazakistanit, përkatësisht Lituanisë.

Rrahmani ndërkohë krijoi shumë polemika, pas mungoi në gjysmëfinalen e Play-off të Ligës së Kombeve kundër Maqedonisë së Veriut dhe më pas edhe ndaj Greqisë.

Të tjera