Lajme

Hyrja e QKUK-së mbulohet nga bërlloku

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 08 November 2021

Hyrja e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës është mbuluar nga bërlloku i madh, shkruan Gazeta inFokus.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale shihet se si qytetarët e kanë hedhur bërllokun pranë kontejnerëve.

Kompania e pastrimit akoma nuk e ka larguar bërllokun nga hyrja e QKUK-së dhe ky bërllok po pengon edhe lëvizjen e lirë të automjeteve.

Më poshtë keni pamje se si bërlloku mbulon rrugën në hyrje të QKUK-së./Gazeta inFokus/


Të tjera