Lajme

Hulumtimi për zgjedhjet lokale: Në Ferizaj nuk do të ketë balotazh

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 01 October 2021

Hulumtuesi Tomor Qela ka prezantuar disa nga të gjeturat nga matja e opinionit publik për zgjedhjet lokale të 17 tetorit.

Ai në KlanKosova ka prezantuar të gjeturat e tij.

Qela ka thënë se në komunën Ferizajt nuk do të ketë balotazh.

“Sipas hulumtimit tonë Peja dhe Ferizaj shkojnë pa balotazh në zgjedhjet lokale të 17 tetorit”, ka thënë ai.

 

Të tjera