Lajme

Hoxhaj tallet me Albin Kurtin – vaksina ta ka rritë temperaturën

Autori: Gazeta inFokus 20:39 | 03 April 2021

Ushtruesi i detyrës ë Kryetarit të PDK-së në një fjalim në Kuvend, është tallur me Albin Kurtin për vaksinën, shkruan Gazeta inFokus.

“Albin vaksina kundër covidit a ta ka rrit temperaturën apo ka ndonjë efekt anësor kur dje mëngjes falshme për zgjedhje mbrëmje për zgjedhje sot me status në facebook për zgjedhje a vendi ka nevojë për lidership për ta zgjedh këtë vend prej krizës shëndetësore dhe ekonomikë”, ka thënë ai. /Gazeta inFokus/

Të tjera