Lajme

Hoxhaj takon homologun e tij nga Estonia

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 16 May 2017

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, priti në takim homologun e tij nga Estonia, Sven Mikser.

Hoixhaj tha se në takim u bisedua për mënyrat e zgjerimit të bashkëpunimit dhe mbështetjen e Estonisë për anëtarësim të Kosovës në organizata ndërkombëtare, transmeton infokusi.com.

Postimin e plotë të Hoxhajt mund ta gjeni më poshtë :

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera