Lajme

Hoxha, foto me Kurtin e Sveçlën: Shqiptaria zgjidhet me ballin lart e kurrizin drejt

Autori: Gazeta inFokus 19:01 | 02 June 2023

Elvis Hoxha, këshilltar i kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti ka publikuar një fotografi bashkë me Kurtin dhe ministrin e brendshëm, Xhelal Sveçla.

Ai e ka mbështetur kryeministrin dhe ministrin, duke thënë se është krenar që i ka miq.

“Jam krenar dhe i lumtur që ju kam miq!”, ka shkruar Hoxha.

Hoxha ka shkruar edhe për atë se si Shqiptaria duhet të zgjidhet me ballin lart e kurrizin drejt.

“Shqipëtaria zgjidhet me ballin lart e kurrizin drejt. Sado e madhe qëndresa, kur çështja është e drejtë edhe jeta është plot dinjitet”, ka shkruar ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera