Lajme

Hoxha Fatmir Latifaj tregon si reagoi mjeku turk kur i tregoi se ishte ushtar i Adem Jasharit

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 07 June 2021

Hoxha i njohur nga Mitrovica, Fatmir Latifaj, para disa ditësh është operuar në zemër.

Operacioni i tij është kryer në Turqi.

Me këtë rast ai ka folur për reagimin e mjekut turk kur i kishte treguar se kishte qenë ushtar i komandantit legjendar, Adem Jashari.

Hoxha nga Mitrovica tha se mjeku i cili kishte operuar zemrën e tij kishte thënë:

“Se 1000 vjet para dhe as 1000 vjet më pas Adem Jashar nuk ka”.

Të tjera