Lajme

Hoti nënshkruan marrëveshje 26.5 milionë euro me BE

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 20 November 2020

Avudallah Hoti ka nënshkruar kontratë në vlerë prej 26.5 milionë euro me Shefin e Zyrës dhe Përfaqësuesin Special të BE, Tomash Szunyog.

Marrëveshja ka për qëllim përkrahjen e Qeverisë në adresimin e pasojave ekonomike që kanë ardhur si pasojë e pandemisë COVID-19./Gazeta inFokus/

Të tjera