Lajme

Hotel “Bonita” me oferta joshëse për Maj

Autori: Gazeta inFokus 13:13 | 16 May 2021

Hoteli më i njohur dhe me luksoz në Golem, Hotel “Bonita”, vjen me një ofertë joshëse për këtë muaj, Maj.

Oferta e radhës vjen me kēto çmime shumë joshëse:

Akomodimim me mëngjes dhe darkë 35 euro për person;

Akomodimim me shërbim all-inclusive 44 euro për person.

Kujtojmë se hotel “Bonita” gjendet buzë plazhit nē zonën e Golemit. Pamja mahnistëse që ka dhe ambienti fantastik e bëjnë atë vendin më të frekuentuar dhe më të dashur për pushuesit.

Të tjera