Rozë

“Hot” me bikini, ish-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon tatuazhin pranë vendit intim (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 01 June 2021

Sara Malaj tërhoqi vëmendjen e të gjithëve që në ditën e saj të parë në studion e “Përputhen”.

Ajo hyri me një fustan shumë seksi që i ekspozonte format trupore, por që i tregonte edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Ndërsa së fundmi, Sara ka zbuluar se ndodhet me pushime dhe po shijon rrezet e diellit e plazhin. E sigurisht që nuk mund të mungonin pozat “hot” e veshur me bikini.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” shfaqet e ulur në një palë shkallë dhe veshur ka rroba banje ngjyrë të verdhë. Por në një pozë, Sara ka vendosur që të tregojë më nga afër tatuazhin që ka pranë vendit intim.

Pozat e saj që nuk i kanë lënë vend imagjinatës, janë pëlqyer shumë nga fansat. Madje edhe nga i dashuri i saj, Atdheu.

Të tjera