Lifestyle

Horoskopi 17 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Autori: Gazeta inFokus 07:29 | 17 June 2021

Dashi

Nesër nuk do të jetë dita më e mirë për ju, veçanërisht në lidhje me dashurinë, prandaj përpiquni të qëndroni larg polemikave. Mundohuni të bëni maksimumin dhe mos u dekurajoni: lajme të mira do të vijnë në lidhje me punën.

Demi

Po përjetoni një fazë acarimi ndaj shumë njerëzve. Mundohuni të shtyni takimet për javën e ardhshme, projektet do të marrin hov. Së shpejti dashuria do ecë mirë.

Binjakët

Ju po vuani në punë, por përpiquni që problemet e punës të mos ndikojnë përsëri në dashuri: përpiquni të jeni më pranë partnerit tuaj, pa ankth. Nëse ka diçka që nuk mund ta duroni më, është koha ta hiqni qafe atë.

Gaforrja

Duhet të përpiqeni të kompensoni në dashuri kohën e humbur për të cilën po përpiqeni të organizoni një udhëtim ose një fundjavë romantike. Në punë, edhe nëse keni ide të mira, gjithmonë duhet të luftoni për t’u imponuar.

Luani

Gjërat kanë filluar të shkojnë në mënyrën e duhur në dashuri dhe në ditët në vijim gjërat do të përmirësohen më tej. Edhe në punë problemet mund të kapërcehen në gjysmën e dytë të muajit.

Virgjëresha

Në dashuri keni rënë në qetësi,kush është vetëm nuk kërkon emocione të reja. Ju jeni përqendruar në punë dhe në investimin e parave: dikush ka kërkuar një kredi, ato para mund të përdoren mirë.

Peshorja

Do të duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm në dashuri. Ka ndryshime në punë: ju do të duhet të përshtateni me këto ndryshime.

Akrepi

Mundohuni të jeni të kujdesshëm sidomos në dashuri. Ju duhet të përpiqeni të pushoni pak më shumë, edhe nëse i gjithë angazhimi juaj kërkohet në punë tani.

Shigjetari

Mundohuni të jeni të kujdesshëm ndaj dashurisë dhe të përpiqeni të mos jeni xheloz dhe të mos zgjoni xhelozi, veçanërisht nëse ka histori klandestine. Sa i përket punës, duhet të gjeni qetësi më të madhe.

Bricjapi

Në dashuri ka mbërritur momenti i “brenda ose jashtë”: ju do të jeni në gjendje të kuptoni nëse është e përshtatshme të vazhdoni një histori apo jo. Në punë do të duhet të merrni vendime të rëndësishme.

Ujori

Kjo është një kohë interesante për takime dhe marrëdhënie ndërpersonale. Dita filloi mirë, por mbrëmja mund të përfundojë me lodhje fizike.

Peshqit

Sot është një ditë pozitive për sa i përket dashurisë: përfitoni nga ajo për t’i dhënë shtysë çiftit. Nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi dhe mos tregoni intolerancë në punë.

Të tjera