Auto&Tech

Honda sjell modelin e ri Fit me teknologji të avancuar (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 13 May 2017
Honda ka punuar shumë në modelin e ri të quajtur Fit, i cili është pasardhës i modelit tjetër të njohur Jazz.

Në modelin e ri, Honda ka bërë përmirësime të shumta në teknologji, si dhe në enterier, i cili duket mjaft luksoz, njofton Lajmi.net.

Honda Fit do të njihet për teknologjinë e avancuar, pasi në të janë futur frenimi automatik, mbajtja e korsisë nga vet automjeti, si dhe njohja e shenjave të trafikut.

Ky model do të vjen me motor 1.5-litërsh me katër cilindra që prodhon 139 kuaj-fuqi.

restyled-2018-honda-fit-jazz-8 restyled-2018-honda-fit-jazz-7 restyled-2018-honda-fit-jazz-6 restyled-2018-honda-fit-jazz-5 restyled-2018-honda-fit-jazz-4 restyled-2018-honda-fit-jazz-3 restyled-2018-honda-fit-jazz-2 restyled-2018-honda-fit-jazz-1

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera