Sport

Hoffenheim – Werder Bremen, ky është vendimi për Milot Rashicën

Autori: Gazeta inFokus 17:15 | 21 February 2021

Werder Bremeni është mysafir i Hoffenheimit, në duelin e vlefshëm për xhiron e 22-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja fillon nga ora 18:00 dhe zhvillohet në ‘PreZero Arena’.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare të kësaj përballje.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, e nisë nga minuta e parë këtë takim.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera