Rozë

Hit i padiskutuar, Dhurata Dora dhe Ledri Vula në bashkëpunim

Autori: Gazeta inFokus 14:18 | 20 November 2021

Dhurata Dora dhe Ledri Vula do të bashkojnë forcat për një duet.

Kjo ka qenë e pritur prej kohësh sepse dyshja gëzojn një miqësi shumë të mirë.

Padyshim që fansat e tyre mezin e presin një bashkëpunim të tillë edhe pse dyshja nuk kanë treguar detaje rreth këtij projekti.

Ndryshe, të dy kanë qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte muzikore e bashkëpunime të shumta.

Të tjera