Sport

Heung-Min Son realizon gol të ‘çmendur’ nga gjuajtja e lirë

Autori: Gazeta inFokus 16:08 | 29 August 2021

Tottenhami dhe Watfordi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së tretë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, skuadra e Tottenhamit ka kaluar në avantazh në minutën e 42-të.

Golin për ‘Spurs’ e ka realizuar sulmuesi korean, Heung-Min Son, i cili realizoi një supergol nga gjuajta e lirë.

Më poshtë keni golin e bukur të shënuar nga Son./Gazeta inFokus/

Të tjera