Sport

Herolind Shala: Nder, privilegj dhe krenari me vesh këtë fanellë të shenjtë

Autori: Gazeta inFokus 20:55 | 15 October 2020

Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Herolind Shala, përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook ka shkruar së për të është nder, privilegj dhe krenari me vesh fanellën e shenjtë të Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

“Nder, privilegj dhe krenari me vesh këtë fanellë të shenjtë”, ka shkruar Shala.

Mesfushori kosovar mbrëmë ishte kapiten i ‘Dardanëve’ në sfidën ndaj Greqisë që përfundoi me rezultat të barabartë 0-0.

Shala luajti për 90 minuta dhe pati një paraqitje mjaftë të mirë./Gazeta inFokus/

Nder, privilegj dhe krenari me vesh këtë fanellë të shenjtë 🇽🇰

Gepostet von Herolind Shala am Donnerstag, 15. Oktober 2020

Të tjera