Rozë

Herolina Zeka bombardon rrjetin nga Dubai

Autori: Gazeta inFokus 16:01 | 06 April 2021

Tashmë Herolina Zeka nuk është emër i panjohur për publikun, që nga momenti i zyrtarizimit të lidhjes së saj me djalin e këngëtares së njohur Gilit.

Falë familjes Berani, bukuroshja ka fituar famë dhe ndjekës të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Lola Haradinaj tregohet romantike! Uron Dautin me këtë foto ‘legjendare’

Brunja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe nga jeta e saj e përditshme, shumë prej tyre imazhe provokuese.

Së fundi e dashura e Robert Beranit është duke kaluar pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe nuk kanë munguar fotot provokative nga atje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

E tillë ka qenë edhe fotografija që ka ndarë sot me ndjekësit, ku shihet vetëm me bikini me printe zebre dhe flokë të lëshuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

Të tjera