Sport

Henderson ‘bombardon’ portën e Milanit

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 15 September 2021

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit e ka rikthyer rezultatin 3-2 në minutën e 69’.

Golin e tretë për ‘The Reds’ e ka shënuar Jordan Henderson nga distanca./Gazeta inFokus/

Të tjera