Lajme

Hekuran Murati sot prezanton buxhetin për vitin 2023 në këtë qytet

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 06 December 2022

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati së bashku me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, prezantojnë buxhetin për vitin 2023 para qytetarëve të Komunës së Podujevës, shkruan Gazeta Infokus.

Përmes një njoftimi për media kanë bërë të ditur se takimi me qytetarët do të mbahet sot me fillim nga ora 17:30 në Teatrin “Avdush Hasani”.

“Ju njoftojmë se Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, së bashku me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, prezantojnë buxhetin për vitin 2023 para qytetarëve të Komunës së Podujevës. Takimi me qytetarë do të mbahet sot, më 6 dhjetor 2022, në ora 17:30, në Teatrin ”Avdush Hasani” Podujevë”, thuhet në njoftimin për media./Gazeta Infokus/

Të tjera