Rozë

Heidi Lushtaku vjen me një set fotosh në të brendshme

Autori: Gazeta inFokus 22:47 | 28 April 2021

Modelja kosovare, Heidi Lushtaku, ka pozuar disa foto në të brendshme të kaltra sonte në Instagram

Ish gruaja e boksierit Robin (Haxhi) Krasniqi, Heidi Lushtaku i ka treguar sonte atij se çfarë ka humbur, shkruan GazetaExpress.

Modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Zvicër dhe ka pozuar për disa emra të njohur të modësh, sonte ka pozuar disa foto ku shihet me të brendshme të kaltra.

“Duaje vetveten! Ndihem mirë në trupin tim jo përfekt dhe të freskët”, ka shkruar modelja.

Të tjera