Rozë

Heidi dhe Robini drejt martesës

Autori: Gazeta inFokus 15:56 | 02 May 2017

Përbënin në fillim, kur lidhja u zbulua nga Prive, një çift befasi për shumëkë por duket se gjërat për Heidi Lushtakun dhe boksierin Haxhi Krasniqi po shkojnë shumë mirë në jetën private.

Mund të mos ketë fituar më meçin e fundit, por shumë shpejt, Robini do fitojë statusin e të martuarit.
Prive ka arritur të mësojë nga burime pranë dyshes që shumë shpejt, dyshja do të organizojnë dasëm në Kosovë.

Data nuk është zbuluar akoma por gjithçka pritet të kuptohet me kohën dhe ne do t’iu mbajmë të informuar për secilin detaj.

Etiketa:
Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera