Fokus

Haziri nuk pranon të flas për Donika Gërvallën: Nuk e komentoj

Autori: Gazeta inFokus 19:14 | 09 September 2023

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, këtë javë ishte i ftuar në Podcast me Shkëlzen Dakaj, ku u diskutuan tema të ndryshme.

Në këtë intervistë, Haziri ka komentuar disa nga ministrat e ekzekutivit. Mirëpo për ministren e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ai nuk pranoi të japë asnjë koment.

E për këtë gjë, ai tha se ka arsye të ndryshme.

“Nuk e komentoj. Nuk e komentoj për shaka të shumë arsyeve. Nuk e komentoj sepse vetë akti i hyrjes në listën e Vetëvendosjes dhe në atë kabinet për mua jon nda rrugët politike me ata njerëz, jo vetëm me atë, por me atë grup politik”, ka thënë nënkryetari i LDK-së në Podcast me Shkëlzen Dakaj.

Për më shumë ndiqeni pjesën e dytë të intervistës:

/Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera