Lajme

Haziri, kandidat i LDK-së për kryeministër? Flet Abrashi (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 15 May 2017

Arban Abrashi foli për spekulimet nëse Lutfi Haziri do të jetë kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës për zgjedhjet e ardhshme , ku tha se sipas tij, Haziri i plotëson kriteret që beson se do të jenë disa nga kriteret bazë gjatë diskutimeve në Këshillin e Përgjithshëm dhe në kryesi, njofton Klan Kosova.

Megjithatë Abrashi në Info Magazinë të Klan Kosovës tha se nuk dëshiron të tingëllojë vendimtar sa i përket kësaj çeshtjeje.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera