Lajme

Haxhiu ëndërronte të bëhej prokurore

Autori: Doresa Geci 23:11 | 03 June 2020

Drejtësia ishte fusha e cila ishte ëndërr e ish ministres së drejtësisë, Albulena Haxhiut.

Në emisionin “Gratë n’Fokus me Doresa Gecin, Haxhiu ka folur për ëndrrat e saj të fëmijërisë.

“Kam ëndërruar të bëhem prokurore. Mandej shpesh herë me motrat e mija kemi inskenuar situata dikush, rolin e gjyqtarit dikush të prokurorit, dikush avokatit, prandaj arsyeja që kamë përfunduar fakultetin juridik është që gjithmonë kam dashur drejtësinë, dhe gjithmonë kam qenë e prire që të adresoj krimet që kryhen dhe gjegjësisht të hetojë ato”, ka thënë Haxhiu.

Për më shumë ndiqeni emisionin “Gratë n’Fokus” me Doresa Geci./Gazeta Infokus/

Rrugëtimi i vështirë i Albulena Haxhiut në politikë

Rrugëtimi i vështirë i Albulena Haxhiut në politikëEmisioni Gratë n'Fokus me Doresa Gecin Mysafire: Albulena Haxhiu

Gepostet von Infokus am Mittwoch, 3. Juni 2020

Të tjera