Lajme

Haxhiu: Albin Kurti është mashtrues dhe i pabesë

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 17 February 2020

Gazetari shqiptar, Baton Haxhiu, ka deklaruar se kryeministri i vendit, Albin Kurti, është mashtrues.

Haxhiu në T7 ka thënë se Kurti e ka këtë afinitet të mashtrimit dhe është njeri i pabesë.

“Albin Kurti është njeri që e ka një pabesi brenda. Ai është i pabesë, tjetër flet në tavolinë, dinë me e përdorë mashtrimin e gënjeshtrën”, ka thënë shkurtimisht ai.

 

Të tjera