Lajme

Haxhi Shala e “zbulon” edhe një virus që po përballet Kosova

Autori: Gazeta inFokus 12:18 | 25 March 2020

Haxhi Shala, deputeti i NISMËS Socialdemokrate, ka thënë që Kosova po ballafaqohet me dy virusa.

E për njërën nga këto Shala tha se po shpëton Kosova, shkruan gazeta inFokus.

“Shpresoj që sot Kosova po ballafaqohet me dy virusa, të shpresës dhe Koronavirusin 19, virusi Shpresa më nuk do të jetë këtu, pasi do ta merr atë që e ka merituar, e kjo Qeveri do të mbahet mend si Qeveria më e shkurtë e vendit tonë”./Gazeta inFokus/

Të tjera