Fokus

Haxhi Avdyli: Presidenti Hashim Thaçi është rrenci më i madhi 20 vitet e fundit

Autori: Halil Berisha 22:37 | 19 June 2020

Haxhi Avdyli, deputeti i LDK-së, i ftuar në emisionin Kontra me Halil Berishën e ka akuzuar rëndë Presidentin e Kosovës Hashim Thaçin.

Për të ka thënë që është politikani më rrenc në 20 vitet e fundit, shkruan gazeta Infokus.

Madje ka thënë që ai edhe kur “rren” dhe e mohon, nuk skuqet.

Emisioni i plotë:

Të ftuar:
Haxhi Avdyli, deputet i LDK-së
Fitim Uka, deputet i Vetëvendosjes

Posted by Kontra on Friday, 19 June 2020

 

Të tjera