Lajme

Haskuka pas votimit fton qytetarët e Prizrenit ta shfrytëzojnë të drejtën e votës

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 14 November 2021

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka ka ftuar sot qytetarët që ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votës.

Haskuka pas votimit tha se koha është e mirë dhe qytetarët duhet të shfrytëzojnë të drejtën për të votuar.

“Sapo votova. Është një ditë për katër vite… Qytetarët duhet të votojnë dhe është një farë besimi për  punën e bërë dhe punët që presin”, tha ai.

Etiketa:

Të tjera